EKSPERCI

 

 

 

 

O KAMPANII

Kampania „Alkohol to odpowiedzialność – pij rozważnie” prowadzona jest przez producenta alkoholi firmę Diageo wraz z partnerami kampanii w tym Real, ITS, Fundację Krzyś. W poprzednich edycjach kampanii organizatorzy przeprowadzili sondaż wśród internautów, publikowali porady w zakresie odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu i zbierali deklaracje od kierowców, przekazując im przy tym specjalne naklejki na szybę „Prowadzę. Nie piję”.

więcej

AKCJĘ WSPIERAJĄ

ewa tokarczyk iwona wawer ewa odakowska its funcdacja krzys samar wum zsp ipa kgp

Działania prowadzone w ramach kampanii "Alkohol to odpowiedzialność – pij rozważnie” wspiera grono ekspertów...

więcej

DLA DZIENNIKARZY

Jesteś przedstawicielem mediów? Poszukujesz dodatkowych materiałów o kampanii "Alkohol to odpowiedzialność. Pij rozważnie."? Zarejestruj się w strefie dla dziennikarzy, aby uzyskać dodatkowe informacje o kampanii.

rejestracja

DEKLARACJA

Co roku w ramach kampanii „Alkohol to odpowiedzialność. Pij rozważnie” organizatorzy, producent alkoholi – firma Diageo i sieć supermarketów Real zbierają od kierowców deklaracje „Prowadzę. Nie piję”. Dlaczego? Ponieważ aż 60% respondentów sondażu wskazało, że mimo ostrzeżeń policji i prowadzonych akcji w Polsce pijani kierowcy wciąż stanowią zagrożenie.

więcej

 

Odwiedź nasz fanpage Facebook